Defter Beyan Sisteminde Süre Uzatımı

Defter Beyan Sisteminde Mükellef Kartı Bilgi Girişlerinin Süresi 15 Şubat 2020 Tarihine Kadar Uzatıldı.

Defter Beyan Sisteminde daha önce 15 Ocak tarihine kadar girilmesi gereken Mükellef Kartı bilgilerinin süresi 15 Şubat tarihine kadar uzatıldı.

Mükellef Kartı başlığı altında yer alan bölümlere ilişkin zorunlu alanlara bilgi girişlerinin 15 Şubat tarihine kadar yapılması zorunludur.

Mükellef Kartı başlığı altında yer alan bölümlere ilişkin zorunlu alanlara bilgi girişlerinin süresi 15.02.2020  tarihine kadar uzatılmıştır.

Defter-Beyan Sistemi kapsamında yer alan mükelleflerin  https://portal.defterbeyan.gov.tr adresine giriş yaparak karşılama ekranına onay vermeleri gerekmektedir. Karşılama ekranına onay verilmeden Sisteme giriş yapmaları mümkün bulunmamaktadır.

Image placeholder

Muhammed Karabağ

1989 yılında Dicle Üniversitesi İşletme ve 1995 yılında da Anadolu Üniversitesi İktisat bölümlerinden mezun oldu. 1999 yılından beri Avcılar'da kendi ofisinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışan Karabağ, kurucusu ve ortağı olduğu Avcılar'daki Bağımsız Denetim A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.